close
متخصص ارتودنسی
زنجان نيوز - 5
loading...

زنجان نيوز

آخرین ارسال های انجمن

محمود حریری ظهر امروز در نخستین جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان زنجان اظهار داشت: با توجه به شعار هفته سلامت سال جاری «ایمنی غذا از مزرعه تا سفره» و با توجه به مشکلاتی که در عرضه غذای نا‌سالم وجود دارد باید همه اقدامات در راستای تهیه غذایی سالم برای مردم انجام شود.

وی با اشاره به اینکه هفته سلامت فرصتی در راستای مرور به اقدامات و فعالیت‌های گذشته است، تصریح کرد: باید به نحوه تولید و توزیع فرآورده‌های غذایی نظارت وجود داشته باشد تا آسیب‌های ناشی از نا‌سالم بودن آنها کاهش یابد.

رئیس بهداشت مرکز زنجان به برنامه‌های مختلفی که در هفته سلامت صورت گرفته است، اشاره کرد و ادامه داد: اقدامات موثر و کارآمدی در راستای استقرار نظام سلامت صورت گرفته است.

حریری با اشاره به نمونه‌گیری از آب‌ روستاها زنجان در سال گذشته افزود: در سال گذشته 857 مورد نمونه از آب‌های روستایی صورت گرفته که 70 درصد از این نمونه‌ها مطلوب بوده است.

وی همچنین به نمونه‌گیری آلودگی فیزیکی و شیمیایی آب‌ روستا‌ها اشاره کرد و گفت: این نمونه‌گیری نیترات بالای آب برخی از روستا‌های استان را نشان داد که به علت خشکسالی پی در پی، کود‌های شیمیایی و فاضلاب‌ها صورت گرفته که در این راستا باید اقدامات اساسی صورت گیرد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان زنجان  اضافه کرد: باید اقدامات مهمی در راستای تامین آب سالم برای روستا‌های استان زنجان به ویژه روستا‌هایی که با کمبود آب مواجه هستند، انجام داد.

مسعود بازدید : 39 دوشنبه 07 ارديبهشت 1394 زمان : 17:17 نظرات ()

دبیر هفته سلامت شهرستان زنجان در حاشیه افتتاح نمایشگاه هفته سلامت در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان از دایر شدن 13 غرفه در این نمایشگاه خبر داد و اضافه کرد: این نمایشگاه با حضور 16 واحد برگزار می‌شود.خبرگزاری فارس: نمایشگاه هفته سلامت در زنجان افتتاح شد

وی از حضور معاونت‌های دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در نمایشگاه هفته سلامت خبر داد و اضافه کرد: واحدهای کارشناسی مرکز بهداشت هم در این نمایشگاه حضور دارند.

مریم مغانلو ساعات بازدید نمایشگاه هفته سلامت زنجان را 9 تا 13 و 16 تا 19 اعلام و تصریح کرد: این نمایشگاه به مدت دو روز دایر خواهد بود.

وی اطلاع رسانی و حساس سازی جامعه را نسبت به ایمنی غذای مصرفی از اهداف نمایشگاه برگزار شده عنوان کرد و افزود: این هشدارها از مزرعه تا سفره اعمال می‌شود.

کارشناس آموزش سلامت مرکز بهداشت شهرستان زنجان با بیان اینکه برخی واحدهای صنعتی فعال در عرصه تغذیه از جمله شیر پگاه هم در نمایشگاه هفته سلامت حضور دارند، ادامه داد: انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی هم در این نمایشگاه غرفه دارد.

وی از برگزاری نمایشگاه عکس همزمان با نمایشگاه هفته سلامت در گالری فرهنگسرای امام خمینی با موضوع بهداشت روانی خانواده خبر داد و گفت: این نمایشگاه با 60 تا 70 عکس برگزار شده است.

مسعود بازدید : 39 یکشنبه 06 ارديبهشت 1394 زمان : 16:21 نظرات ()

سیدحسین محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: ایرج صادقی به عنوان سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان زنجان منصوب شد.خبرگزاری فارس: سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان منصوب شد

وی با اشاره به اینکه پیش از این محمدربیع احمدخانی مدیریت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان را بر عهده داشت، اضافه کرد: وی از سال 68 فعالیت خود را در اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان آغاز کرده بود.

مسئول روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با اشاره به اینکه محمدربیع احمدخانی به مدت 10 سال مدیریت این نهاد را بر عهده داشته است، افزود: همچنین وی در پست‌هایی همچون معاون امور کتابخانه‌ها، کتابدار و مسئول کتابخانه‌ها مشغول فعالیت بوده است.

وی خاطرنشان کرد: ایرج صادقی نیز پیش از این سابقه فعالیت به عنوان کتابدار و مسئول کتابخانه‌ها، کارشناس برنامه‌ریزی و بودجه، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان زنجان و نیز ریاست اداری مالی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان را در کارنامه کاری خود داشته است.

مسعود بازدید : 43 یکشنبه 06 ارديبهشت 1394 زمان : 16:12 نظرات ()

سعید صفوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان از برنامه‌ریزی برای برگزاری جشن روز زمین پاک خبر داد و اظهار داشت: این جشن با همکاری دیگر ارگان‌ها برگزار می‌شود. خبرگزاری فارس: مسابقه دوچرخه سواری در زنجان برگزار می‌شود

وی جنگ شادی، نقاشی دیواری و قصه‌گویی برای کودکان را از جمله برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای روز زمین پاک اعلام و اضافه کرد: برای این روز مسابقه‌ طناب‌کشی هم برنامه‌ریزی شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان سخنرانی و آموزش‌های محیط زیستی را از دیگر برنامه‌های روز زمین پاک عنوان کرد و بیان داشت: این برنامه در پارک شهید رجایی برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: برندگان مسابقات برگزار شده در روز زمین پاک جایزه می‌گیرند.

صفوی با بیان اینکه جشن روز زمین پاک در روز شنبه پنجم اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود، ادامه داد: این جشن در دو نوبت صبح و عصر و از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح تا 13 و ساعت 15 تا 19 برگزار می‌شود.

وی از برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقه دوچرخه‌سواری در شهر زنجان خبر داد و گفت: این مسابقه در روز 11 اردیبهشت ماه جاری به مناسبت روز تولد حضرت علی (ع)، روز شورا، روز ملی خلیج فارس، روز کار و کارگر و روز معلم برگزار می‌شود.

 معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان محل ثبت‌نام و دریافت برگه شرکت در مسابقه را مجموعه ورزشی انقلاب زنجان اعلام کرد و گفت: ساعت ثبت‌نام شرکت در مسابقه دوچرخه سواری ساعت هشت صبح همان روز است.

وی زمان آغاز مسابقه دوچرخه سواری 11 اردیبهشت ماه جاری را ساعت 10 صبح روز جمعه عنوان کرد و افزود: این مسابقه با همکاری ارگان‌های مسئول از جمله نیروی انتظامی، اداره کل ورزش و جوانان، سپاه ناحیه و دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان برگزار می‌شود.

مسعود بازدید : 39 شنبه 05 ارديبهشت 1394 زمان : 15:12 نظرات ()

وزش باد که از روز دوشنبه هفته گذشته در زنجان آغاز شده بود روز گذشته نیز با شدت بالا نقاط مختلف این استان را در نوردید و با افت دما مردم این منطقه مجبور به استفاده از لباس های گرم شده و مجدد سیستم های گرمایشی منازل را راه اندازی کردند.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: به دلیل افت دما، صبح امروز بارش ها در نقاط مختلف این استان به صورت برف بود و پیش بینی می شود اوایل صبح فردا /یکشنبه/ دمای حداقل کاهش یافته و در برخی نقاط میزان آن به صفر و حتی زیر صفر نیز برسد.

سونا صرفی افزود: به دلیل افت دما در زنجان، احتمال سرمازدگی باغات میوه در این استان وجود دارد و لازم است باغداران از امشب تا فردا صبح اقدامات پیشگیرانه را به عمل آورند.

وی با بیان اینکه از ظهر فردا /یکشنبه/ دما زنجان روند افزایشی به خود خواهد گرفت اظهار کرد: امروز احتمال وزش باد شدید در زنجان می رود و طی روزهای یکشنبه و دوشنبه نیز بارندگی نخواهیم داشت.

صرفی میزان دما فعلی شهر زنجان را سه درجه سانتیگراد بالای صفر اعلام کرد و افزود: این میزان در مقایسه با روز گذشته در همین ساعت 12 درجه کاهش نشان می دهد.

کارشناس هواشناسی استان زنجان گفت: طی 24 ساعت گذشته خدابنده با دمای صفر سردترین نقطه و ماهنشان نیز با 25 درجه سانتیگراد بالای صفر گرم ترین نقطه این استان بودند.

صرفی یادآور شد: روز چهارشنبه هفته گذشته، بیشترین سرعت وزش باد با 28 متر بر ثانیه (95 کیلومتر بر ساعت) مربوط به شهرستان خدابنده بود.

مسعود بازدید : 39 شنبه 05 ارديبهشت 1394 زمان : 15:10 نظرات ()

تارها و پودهایی که به هم بافته می شوند تا در کنار هم نقش و نگاری زیبا را رقم بزنند و اثری ارزشمند را خلق کنند و این اثر ارزشمند و بی بدیل فرشبافان زنجانی به رغم تلاش ها و زحمات فراوان به دلایل مختلف فاقد جایگاه مناسب در زمینه بازاریابی و صادرات است.

فرش امروز به عنوان یک هنر و یک صنعت مورد توجه قرار دارد و دست اندرکاران در قالبهای مختلف به تحلیل جایگاه فرش می پردازند. در کنار جنبه هنری فرش، جایگاه صنعتی و اقتصادی این هنر دستی مطرح است به گونه ای که امروز سهم مهمی از صادرات ایران را فرش تشکیل می دهد.

به رغم وجود طرح ها و نقش های مختلف در زمینه صنعت فرش ماشینی فرش دستباف همواره از صنعت و بازار فرش ماشینی پیش بوده است و هرگز فرش ماشینی توانسته رقیبی برای صنعت فرش دستباف محسوب شود.

نمایشگاه فرش دستباف

در این میان فرش دستباف در زنجان جایگاه بالایی دارد هرچند فرش دستباف زنجان در سطح ملی و عرصه صادراتی به دلیل صادر شدن به نام استانهای دیگر نام و نشانی ندارد ولی صنعت فرش بافی استان زنجان با توجه به برخوردار بودن از پتانسیل بالا فرایند مطلوبی را در زمینه توسعه سهم صادراتی استان داشته باشد.

فغفوری: وضعیت فرش استان زنجان مطلوب نیست و باید تلاش شود این وضعیت بهبود یابد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: وضعیت فرش استان زنجان مطلوب نیست و باید تلاش شود این وضعیت بهبود یابد.

ناصر فغفوری  به وضعیت صادرات فرش استان زنجان اشاره کرد و افزود: وضعیت کنونی صادرات فرش استان زنجان خوب نیست.

وی افزود: فرش های تولید شده در استان چون نقشه ها و طرح های بومی استان را نداشته به نام استانهای دیگر صادر می شود و این امر باعث شده  صادرات فرش استان آن طور که باید مطلوب نباشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، با بیان اینکه دوره های آموزشی برای تولید کنندگان در دستور کار است گفت: سازمان صنعت برنامه ریزی لازم برای برگزاری این دوره ها را دارد تا نقشه فرش متعلق به خود استان در فرش های تولیدی به کار گرفته شود و شناسنامه نقشه ثبت شده به نام خود استان باشد و دیگر مشکلی در صادرات فرش نخواهیم داشت.

فغفوری افزود: متاسفانه فرش دستبافی که تولید استان زنجان است به علت نبود نقشه ثبت شده با نقشه و طرح استانهای دیگر بافته و تولید می شود و این مشکل اساسی صنعت فرش استان زنجان است که در برنامه خود بر حل کردن این مشکل برنامه ریزی کردیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تصریح کرد: اگر استان نقشه ثبت شده به نام خود داشته باشد فرش استان هم به نام خود استان صادر می شود ولی این طور نیست.

وی افزود: در استان زنجان پتانسیل خوبی برای توسعه صادرات فرش داریم که باید استفاده لازم از این امر صورت بگیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، به تعداد قالی بافان استان زنجان اشاره کرد و گفت: زنجان ۶۰ هزار بافنده قالی دارد که بر اساس نظارت های انجام شده توسط سازمان  تامین اجتماعی تعداد بیمه شدگان در سال گذشته به ۲۱ هزار نفر رسیده ولی براساس آخرین سرشماری تنها ۱۴ هزار نفر بیمه شده فرش هستند.

فغفوری تاکید کرد: تعداد بیمه شدگان قالیباف کاهش یافته است چرا که براساس رصد انجام شده تنها ۱۴ هزار نفر قالیباف در استان شغل شان قالی باف بوده و افراد دیگر در مشاغل دیگر مشغول بوده اند.

فرش دستباف قالیبافی

وی افزود: تامین اجتماعی افرادی را که شغلشان قالیبافی نبوده حذف کرده است و باز بر نظارت ویژه خود تاکید جدی دارد و براساس بخشنامه سهمیه استان  ۱۰ هزار تا ۱۱ هزار نفر بیمه شده قالی بافی است.

 همچنین مدیر اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از کاهش حجم صادرات فرش استان زنجان طی سال گذشته خبر داد.

صادرات فرش زنجان 25 درصد کاهش دارد

محسن جعفری با اشاره به اینکه صادرات فرش در استان زنجان طی سال گذشته کاهش یافته است افزود: صادرات فرش در سال گذشته ۳. ۹۸ تن بوده است.

وی ارزش ریالی صادرات فرش را ۱۱ میلیون و ۶۳۳ هزار و ۹۰۰ دلار عنوان کرد.

مدیر اداره فرش سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان گفت: سال ۹۲ میزان صادرات فرش استان زنجان ۱۵ میلیون و ۲۵۸ هزار دلار بود که وزن این میزان فرش ۱۱۵ تن بود.

جعفری تاکید کرد: صادرات فرش در استان زنجان در سال گذشته ۲۵ درصد کاهش یافته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تحریم ها در سال گذشته باعث ایجاد مشکلاتی در حوزه فرش شد افزود: متاسفانه نقل و انتقالات ارز و عدم خرید فرش ایران توسط  برخی کشورهای باعث شد صادرات فرش استان کاهش پیدا کند.

مدیر اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تصریح کرد: سهم ایران از تجارت جهانی فرش ۳۰ الی ۳۵ درصد است و نقل و انتقالات ارز و تورم باعث شده که بر روی صادرات فرش بسیار اثر بگذارد.

جعفری با اشاره به اینکه متاسفانه فرش ایران قابل انتقال به کشورهای مصرف کننده نیست گفت: برخی کشورهای فرش استان و ایران را خریداری نمی کنند.

وی افزود: کیفیت فرش ابریشمی و سایر فرش های استان بسیار بالا و در مقایسه با استان های دیگر کیفیت فرش استان بسیار عالی است.

رئیس اتحادیه فرش بافان استان زنجان، با بیان اینکه صادرات فرش استان زنجان خوب نیست افزود: متاسفانه  تحریم و نبود بازار مناسب در سال گذشته باعث شده تولید به خوبی حمایت نشود.

نجفلو: متاسفانه از ۲۱ هزار بیمه  شده قالی تنها ۱۴ هزار نفر بیمه هستندو بیمه ۷ هزارنفر حدف شده است و کار این سازمان خوب نیست و تولید کنندگان فرش از این کار بسیار ناراضی هستند. وی اظهار داشت: متاسفانه عدم حمایت از تولید کننده فرش باعث شده تولید کنندگان انگیزه ای برای تولید فرش نداشته باشند.

رئیس اتحادیه فرشبافان استان زنجان با انتقاد از تامین اجتماعی در حذف برخی قالی بافان از  بیمه تامین اجتماعی، این رون امر را باعث بروز تاثیرات منفی برای فرش بافی استان عنوان کرد و افزود: متاسفانه از ۲۱ هزار بیمه شده قالیبافی که طی سالهای گذشته بیمه شده بودند تنها ۱۴ هزار نفر بیمه هستند و بیمه هفت هزار نفر حدف شده است و کار این تامین اجتماعی خوب نیست و تولید کنندگان فرش از این کار بسیار ناراضی هستند.

علی نجفلو افزود: تامین اجتماعی بیمه قالی بافان را رد می کند و از طرفی هم تسهیلاتی به تولید کنندگان فرش داده نمی شود و این خود به نوبه خود باعث می شود انگیزه برای تولید فرش دراستان ضعیف شود.

وی تصریح کرد: اتحادیه در راستای تولید فرش با کیفیت مربیان با تجربه را استخدام می کند تا بتواند تولید فرش با کیفیت را  با توان تمام دنبال کند.

رئیس اتحادیه فرش بافان استان زنجان بر اعطای تسهیلات به قالیبافان اشاره کرد و افزود: قالیبافان برای بافتن فرش نیاز به تسهیلات دارند و کار اصلی قالیباف فرش است و باید این تسهیلات کمک حال او باشد.

روند موجود به ضرر فرش زنجان است

در این زمینه یک تولید کننده فرش ابریشم در استان زنجان، با اشاره به وضعیت تولید فرش در استان، این روند را به ضرر صنعت فرش بافی استان زنجان دانست و گفت: تولید فرش در استان مطلوب نیست و مشکباتی فراوانی بر سر راه تولید فرش وجود دارد.

فرش دستباف

سلمان اسماعیلی تاکید کرد: متاسفانه تولید کنندگان در استان حمایت نمی شوند تا تولید کننده بتواند فرش تولید کند و در صادرات نقش آفرینی کند.

وی افزود: چون در استان فروش نیست تولید هم به تبع آن وجود نداشته چرا که انگیزه لازم برای تولید فرش  وجود ندارد.

به هر حال صنعت فرش زنجان به لحاظ برخوردداری از زیرساخت ها دارای مشکلات هست، زیرساخت هایی که هرچند در حال حاضر روندی مطلوب را طی نمی کنند ولی در صورت توجه به بحث احیا و توجه به نقشه های قدیمی، تنوع بخشی به نقش ها و طرحها، ساماندهی بازار صادرات و توجه به ایجاد فرصت ها و بازارهای صادراتی جدید و رفع مشکلات بیمه فعالان صنعت فرش استان می تواند رفع شود و فرش استان روند توسعه ای را طی کند.

مسعود بازدید : 35 شنبه 05 ارديبهشت 1394 زمان : 15:1 نظرات ()

سرانجام با گذشت چند ماه اداره شهرداری زنجان در شکل سرپرستی امروز حبیب الله ملایی یگانه بار دیگر سکان مدیریت شهری را عهده دار شد.

این در حالی است که شورای شهر زنجان در یک سال گذشته بیشتر بر مدار جدل با شهردار می چرخید و اجرای طرح های عمرانی به حاشیه رفته بود. بالاخره این کشمکش ها نتیجه داد تا با استعفای شهردار قبلی بار دیگر یگانه به این سمت منصوب شد. اجرای پروژه بزرگ سبزه میدان، ساخت پارکینگ ها در نقاط مختلف شهر،توسعه ورزش های همگانی،ساماندهی جمعه بازار بزرگ زنجان و حل ریشه ای معضل ترافیک جزو خواسته های زنجانی ها از شهردار جدیدی است.

مسعود بازدید : 31 شنبه 05 ارديبهشت 1394 زمان : 14:56 نظرات ()

علی اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان شاخص کیفیت هوای زنجان را در حال حاضر 104 اعلام کرد و اظهار داشت: این شاخص کیفیت هوا برای افراد حساس ناسالم محسوب می‌شود.خبرگزاری فارس: شاخص کیفیت هوای زنجان برای افراد حساس ناسالم است/ادامه روند فعلی تا روز شنبه

وی مسئول آلودگی موجود در هوای استان زنجان را ذرات معلق کوچکتر از 10 میکرون یا همان pm10 عنوان کرد و افزود: منبع این آلودگی هم توده هوای وارد شده به استان زنجان از جنوب غرب کشور است.

رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان زنجان با بیان اینکه جهت وزش بادهای استان در فصل بهار جنوب غربی است، تصریح کرد: این جهت وزش باد شاخص کیفیت هوا را به لحاظ ذرات معلق در آن تحت تاثیر قرار می‌دهد.

وی با توصیه به افراد حساس اعم از کودکان و سالمندان و همچنین بیماران قلبی و تنفسی برای پرهیز از حضور در بیرون از منزل تاکید کرد: شاخص کیفیت فعلی زنجان برای فعالیت این افراد مناسب نیست.

همچنین رئیس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از ادامه روند کنونی تا فردا خبر داد و گفت: روز پنجشنبه وضعیت جوی استان تحت تاثیر یک سامانه بارشی قرار می‌گیرد.

سونا صرفی با بیان اینکه بارش‌های پراکنده فردا از غلظت آلاینده‌ها در لایه‌های پایین جو می‌کاهد، ادامه داد: آلاینده‌ها در سطوح فوقانی تا روز شنبه در سطح استان می‌مانند.

وی به وزش شدید باد در سطح استان اشاره کرد و بیان داشت: در حال حاضر سرعت این باد به 60 کیلومتر در ساعت که برای استانی به مانند زنجان در مرز بسیار شدید قرار می‌گیرد، رسیده است.

رئیس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از کاهش دمای استان طی چند روز آینده خبر داد و خاطرنشان کرد: این کاهش دما تا 10 درجه هم می‌رسد.

وی دمای فعلی شهر زنجان را 21 درجه بالای صفر عنوان و اضافه کرد: این دما در مقایسه با روز گذشته در این ساعت سه درجه افزایش یافته است.

صرفی نوسان دمایی شهر زنجان را طی 24 ساعت گذشته 11 درجه اعلام کرد و افزود: این شهر طی روز گذشته دمایی بین 12 و 23 درجه بالای صفر را پشت سر گذاشته است.

وی با بیان اینکه طی روز گذشته آب‌بر با 32 درجه بالای صفر بالاترین دما را داشته است، افزود: پایین‌ترین دما در این بازه زمانی با 12 درجه بالای صفر در شهرهای قیدار و زنجان ثبت شده است.

مسعود بازدید : 37 چهارشنبه 02 ارديبهشت 1394 زمان : 19:33 نظرات ()

رضا خاتمی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت مدیره اتخادیه شرکت های تعاونی استان زنجان در ۱۰ تیر سال گذشته افزود: در حال حاضر با توجه به گذشته ۸ ماه از برگزاری این انتخابات هنوز  این انتخابات تائید نشده و به کلی همه فعالیت های تعاونیهای کشاورزی استان  تحت تاثیر قرار گرفته است.
http://media.mehrnews.com/old/Original/1392/09/13/IMG14205453.jpg

وی گفت: اداره کل تعاون با ممانعت از تائید انتخابات اتحادیه تعاونیهای استان زنجان  به رغم اعمال فرایند قانونی در انتخابات هئیت مدیره اتحادیه تعاونی های این استان، صحت این انتخابات از سوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان تایید نمی شود.

خاتمی  افزود: متاسفانه با توجه به تایید صحت این انتخابات از  سوی مسولان کشوری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، قانونی بودن این فرایند از سوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تایید نمی شود.

عضو هیئت مدیره اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی استان زنجان گفت:  انتخابات هیئت مدیره شرکت های تعاونی بر اساس این انتخابات از ۲۰ کاندیدا، هفت نفر به عنوان عضو اصلی هئیتمدیره اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی استان زنجان برگزیده شدند.

خاتمی افزود: هنوز علت اصلی تایید نشدن انتخابات هئیت مدیره اتحادیه تعاونی های کشاورزی این استان از سوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اعضای ایناتحادیه تبیین نشده است.

مسعود بازدید : 37 چهارشنبه 02 ارديبهشت 1394 زمان : 19:31 نظرات ()

حجت‌الاسلام حسن صلاحی ظهر امروز در جلسه هماهنگی تجمع عظیم یمن تنها نمی‌ماند، ضمن محکوم کردن حملات بی‌رحمانه رژیم آل سعود به کشور یمن اظهار کرد: تجمع عظیم «یمن تنها نمی ماند» با حضور مردم و مسئولان برگزار خواهد شد.خبرگزاری فارس: تجمع عظیم «یمن تنها نمی ماند» در زنجان برگزار خواهد شد

وی با اشاره به اقدامات تبلیغات اسلامی استان زنجان در برگزاری این تجمع عظیم بیان کرد: در این زمینه اطلاع‌رسانی لازم به مسئولان مساجد و هیئت امنای انجام خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی استان زنجان همچنین ضمن تاکید بر همکاری همه دستگاه‌های اجرایی در این زمینه اضافه کرد: این تجمع با هدف حمایت از مردم مظلوم یمن صورت می‌گیرد، از همین رو لازم است که با حضور باشکوهی صورت گیرد.

در ادامه مسئول فرهنگی امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان نیز ضمن محکوم کردن جنایات آل سعود در یمن اظهار کرد: امامزاده سید ابراهیم (ع) به عنوان یکی از قطب‌های مذهبی زنجان همواره میزبان مراسم‌های بزرگی است.

اسد‌الله بیات با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم در امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان تصریح کرد: به دلیل شناخته شدن این مکان مقدس مردم همواره در برنامه‌های اجرایی در این مکان حضور فعالی داشته‌اند.

وی همچنین با تاکید بر حضور و فعالیت رسانه‌ها در این مراسم اضافه کرد: نقش رسانه ملی در این زمینه تاثیرگذار است، از همین رو درخواست می‌شود، صدا و سیما نسبت به انعکاس مراسم به صورت تیزر و همچنین زیرنویس اقدام کند.

در ادامه نیز سید جمال موسوی عضو هیئت امنای زینبیه اعظم زنجان ضمن اعلام آمادگی هیئت امنای زینبیه اعظم زنجان در همکاری برای برگزاری این مراسم تصریح کرد: باید در این زمینه از کمک‌های مردمی نیز بهره‌ گرفته شود.

گفتنی است، در این جلسه نمایندگانی از حسینیه اعظم زنجان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، هلال احمر و ستاد اقامه نماز زنجان نیز آمادگی خود را برای حضور و همکاری در این مراسم اعلام کردند.

به منظور جبران بخشی از خسارات وارده به کشور یمن در اثر حمله رژیم آل‌سعود به این کشور، هلال احمر استان اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی و ارسال آن به کشور خسارت دیده خواهد کرد.

مسعود بازدید : 35 چهارشنبه 02 ارديبهشت 1394 زمان : 19:29 نظرات ()

تعداد صفحات : 44

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  زنجان نيوز را چطور ديديد؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 440
 • کل نظرات : 9
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 6
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 55
 • باردید دیروز : 16
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 111
 • بازدید ماه : 977
 • بازدید سال : 3,630
 • بازدید کلی : 25,197
 • کدهای اختصاصی

  کد اخبار

  پشتیبانی